Zahradní slavnost absolventů a přátel ČZU

Prohlídky fakult, zábava pro děti i setkání absolventů. Čtvrtý ročník Zahradní slavnosti nejen pro absolventy a přátele ČZU nabídl rozmanitý program.

Akce se uskutečnila v sobotu 22. června od 10:30 do 22 hodin. Dopoledne bylo vyhrazeno fakultám. Každá z nich si tak připravila bohatý program, v podobě prohíldek, výstav, besed a podobně. Odpoledne poté bylo rušno zejména u Kruhové haly. Program odstartoval ve 14 hodin proslovem rektora a děkanů fakult. Kromě hudebního progamu v podání Kapely Pilot, Queenmania a Jakuba Děkana byly k dispozici také trh s fakultními stánky, univerzitními prodkuty, jako je víno či pivo, a dětská zóna. Na malé návštěvníky tak čekalo vystoupení kouzelníka, divadlo či malování na obličej. Celodenní program poté zakončila after party v Klubu C.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.