Zlaté promoce 2023

ZLATÉ PROMOCE 1973

10. 6. 2023

Rezervujte si termín!
Zlaté promoce ročníku 1973 se uskuteční v sobotu 10. června 2023. Zlaté promoce v Aule ČZU začnou v 10:30, doporučujeme plánovat příjezd nejpozději na 10:00. Pozvánku s programem a registrací obdrží zlatí absolventi emailem na začátku května. Prosíme, vezměte na vědomí, že pozvánky rozesíláme pouze elektronicky emailem, případně komunikujeme telefonicky. Tištěné pozvánky nerozesíláme.

Důležité!
Prosíme ty absolventi z roku 1973, kteří pořádají setkání spolužáků nebo naopak ty, kteří nejsou se svými spolužáky v kontaktu, aby se nám ozvali a pomohli nám doplnit seznam. Nechceme na nikoho zapomenout a bez pomoci samotných zlatých absolventů to nelze zvládnout.

V jakémkoli případě týkajícím se Zlatých promocí, kontaktujte Terezu Zuzánkovou (tel.: 607 286 266, email: zuzankova@rektorat.czu.cz) smazat moje údaje