ČZU uspořádala Setkání absolventů po 50 letech

Česká zemědělská univerzita v Praze uvítala své absolventy, kteří studovali na Agronomické fakultě (dnes Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů), Provozně ekonomické fakultě či Mechanizační fakultě (dnes Technická fakulta) a kteří ukončili své studium na Vysoké škole zemědělské v r. 1969, na společenském setkání dne 22. června 2019.

Program setkání:

10:30–13:45 – registrace absolventů  –  restaurace Klub C;
                   – individuální prohlídka fakult;
14:00–14:15 – proslov rektora ČZU a děkanů fakult – pódium u Kruhové haly;
14:15–15:00 – koncert ČZU Life Orchestra nt– pódium u Kruhové haly;
15:00–15:20 – společné focení absolventů před Fakultou tropického zemědělství;
15:30–16:00 – zahájení společenského setkání v restauraci Klub C, uvítání panem rektorem, prezentace vedení fakult, prezentace programů Univerzity třetího věku ČZU, předávání pamětních listů;
16:00–16:15 – vystoupení Trubačského půlkruhu Fakulty lesnické a dřevařské
16:15–18:00 – raut