Podnikatelský inkubátor Point One nabírá nové členy

Nabízíme skvělou příležitost převést vaše sny a přestavy v realitu. Univerzitní podnikatelský inkubátor Point One nabírá nové členy! Založte projekt a získejte neocenitelné zkušenosti již při studiu. Inkubujeme úspěšné projekty, které jsou zodpovědné ke společnosti a životnímu prostředí. Poskytujeme zázemí, pomocnou ruku a programy ušité na míru podnikatelům, kteří to myslí vážně. Pomáháme budovat životaschopné a odpovědné firmy s vazbou na ČZU.

Nábor je spuštěný od 28.9. a do 15.10. je možné zaslat přihlášku, kterou najdete na webových stránkách Point One. Těšíme se na vás a vaše nápady!