ČZU Life Orchestra

O orchestru

ČZU Life Orchestra je univerzitní big band České zemědělské univerzity v Praze. Založil jej roku 2012 saxofonista Vít Petrů, který byl i jeho prvním kapelníkem. Od svého založení účinkuje big band především na akcích spojených s aktivitami ČZU, jakými jsou konference či Zahradní slavnost absolventů a přátel ČZU. Rovněž hraje pravidelně na plese České zemědělské univerzity v Praze. Několikrát také zahajoval mezinárodní Life Sciences Film Festival.

Od roku 2017 je kapelníkem big bandu Aleš Rybář, rovněž saxofonista. Jeho členy jsou především studenti a absolventi ČZU.

REPERTOÁR

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.