Připravujeme

ZLATÉ PROMOCE 1973
10. 6. 2023
Rezervujte si termín!
Zlaté promoce ročníku 1973 se uskuteční v sobotu 10. června 2023. Zlaté promoce v Aule ČZU začnou v 10:30, doporučujeme plánovat příjezd nejpozději na 10:00. Pozvánku s programem a registrací obdrží zlatí absolventi emailem na začátku května. Prosíme, vezměte na vědomí, že pozvánky rozesíláme pouze elektronicky emailem, případně komunikujeme telefonicky. Tištěné pozvánky nerozesíláme.

Důležité!
Prosíme ty absolventi z roku 1973, kteří pořádají setkání spolužáků nebo naopak ty, kteří nejsou se svými spolužáky v kontaktu, aby se nám ozvali a pomohli nám doplnit seznam. Nechceme na nikoho zapomenout a bez pomoci samotných zlatých absolventů to nelze zvládnout. 

V jakémkoli případě týkajícím se Zlatých promocí, kontaktujte Terezu Zuzánkovou (tel.: 607 286 266, email: zuzankova@rektorat.czu.cz) smazat moje údaje

ZAHRADNÍ SLAVNOST 10.6. 2023
Na Zlaté promoce v sobotu 10. června 2023 naváže Zahradní slavnost ČZU od 13:00 do 18:00. Jde o neformální společenské setkání absolventů, současných studentů, zaměstnanců a příznivců ČZU a jejich rodinných příslušníků v areálu ČZU na Suchdole. Zváni jsou i obyvatelé z přilehlých městských částí. Rezervujte si prosím tento termín ve Vašich kalendářích a diářích.

Program Zahradní slavnosti ČZU zveřejníme na počátku května.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.