O programu

Program Absolventi ČZU existuje na České zemědělské univerzitě od roku 2011. Členem programu se může stát každý absolvent či absolventka bakalářského, magisterského nebo doktorského studia, studia Univerzity třetího věku ČZU a účastníci zahraničních programů (např. Erasmus). Nezbytným předpokladem je registrace do programu prostřednictvím on-line formuláře.

Program Absolventi ČZU zahrnuje absolventské programy na jednotlivých fakultách univerzity a na Institutu vzdělávání a poradenství.

Členství v programu Absolventi ČZU umožňuje svým absolventům a absolventkám zůstat v kontaktu se svou alma mater a naopak.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.