Setkání absolventů VŠZ po 50 letech – 9. května 2017

Dne 9. května 2017 se konalo již 13. společenské setkání absolventů, kteří ukončili svá studia na Vysoké škole zemědělské v Praze v roce 1967.

Program:

12:00-13:00 - registrace absolventů – Kruhová hala

13:00-14:00 - prohlídka areálu, popř. posezení v Kruhové hale (vystoupení hudebního souboru ČZU Life Orchestra)

14:00-15:00 - možnost účasti na slavnostní vědecké radě ČZU – Aula

15:10-15:15 - společné focení absolventů s vedením univerzity

15:30           - zahájení společenské části setkání - Kruhová hala

Pozvánka s návratkou jsou uvedeny v příloze.

Fotografie z akce jsou k dispozici ZDE.

Krátké video naleznete zde