Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil na návštěvě České zemědělské univerzity v Praze

Praha 27.5.2020. Bylo nám ctí přivítat na půdě České zemědělské univerzity předsedu Senátu Parlamentu ČR pana Miloše Vystrčila. S rektorem ČZU v Praze Petrem Skleničkou projednávali současnou kritickou situaci spojenou s extrémním suchem a možnosti řešení této vážné problematiky. Diskutovala se ale i další aktuální témata, např. potravinová soběstačnost. Pan předseda během návštěvy také zavítal na některá pracoviště univerzity.