ČZU uspořádala Zahradní slavnost absolventů a přátel

V sobotu 22. června 2019 proběhl v areálu školy v Suchdole čtvrtý ročník Zahradní slavnosti absolventů a přátel ČZU. Pro účastníky byl připraven bohatý hlavní a doprovodný program, pro zájemce byly otevřeny i jednotlivé fakulty. Absolventi tak dostali možnost nahlédnout do míst, kde strávili svá vysokoškolská léta, a potkat se zde s bývalými spolužáky a vyučujícími. V průběhu akce byly v areálu otevřeny restaurace, kluby a bufety, samozřejmostí byla možnost zakoupit univerzitní pivo, víno či reklamní předměty. Program byl připraven i pro dětské návštěvníky.

V rámci akce proběhla i „rozlučková párty“ pro čerstvé absolventy. Více informací o akci naleznete na: slavnost.czu.cz.

Hlavní program:

14:00–14:15 Zahájení proslovem rektora a děkanů fakult
14:15–14:55 ČZU Life Orchestra
15:30–16:20 Kapela Pilot
17:00–18:00 Queenmania
18:40–19:40 Jakub Děkan

Afterparty od 20:00 proběhla v restauraci Klub C.

PROHLÉDNĚTE SI LETOŠNÍ FOTOGALERII