Aktuality KA

ABSOLVENTI ČZU - Rozhovor s absolventy ČZU, Země živitelka – 2. část

Druhá část speciální videovizitky z veletrhu Země živitelka, kde jsme mluvili s dalšími našimi absolventy.

ABSOLVENTI ČZU - Rozhovor s absolventy ČZU, Země živitelka – 1. část

První část speciální videovizitky ze seriálu Absolventi ČZU vznikla v rámci agrosalonu Země živitelka.

Rozhovor se zlatými absolventy 1971, 1972

Další videovizitku ze seriálu Absolventi ČZU jsme věnovali Zlatým absolventům, kteří promovali v letech 1971 a 1972. Ti se sešli 11. června 2022 v Aule ČZU při příležitosti Zlaté promoce, kde jsme se některých z nich zeptali, jak na univerzitu vzpomínají.

V kampusu ČZU se v sobotu 11. června 2022 uskutečnily Zahradní slavnost a Zlaté promoce

Více než 250 absolventek a absolventů se v sobotu 11. června 2022 sešlo v aule České zemědělské univerzity, aby si při „zlaté“ promoci připomněli úspěšné zakončení studia na někdejší Vysoké škole zemědělské v Praze v?letech 1971 a 1972.

ABSOLVENTI ČZU - Vojtěch Urbančík

Čtrnáctý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

Další kolo potravinové sbírky ČZU

Další kolo potravinové sbírky ČZU proběhne 5. května.

ABSOLVENTI ČZU - Petr Novozámský

Třináctý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Tereza Černochová

Dvanáctý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Štěpán Cipra

Jedenáctý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

Česká zemědělská univerzita v Praze hostila “zlatou” promoci

Více než 150 absolventek a absolventů se v sobotu 11. září sešlo v aule České zemědělské univerzity, aby si při slavnostní “zlaté” promoci připomněli úspěšné zakončení svého studia na někdejší Vysoké škole zemědělské v Praze v roce 1970. Pamětní diplomy si absolventky a absolventi převzali od zástupců promočního kolegia, v jehož čele byl prorektor pro mezinárodní vztahy a 1. prorektor Michal Lošťák.

ABSOLVENTI ČZU - Kateřina Langer Zímová

Desátý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Matyáš Dřevo a Tomáš Pokorný

Devátý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Lenka Skoupá

V pořadí již osmý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, kteří vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Michal Kulík

Sedmý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Daniela a Antonín Růžičkovi

Šestý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Aneta Bůžková

Pátý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Martin Prudký

Čtvrtý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Jana Pulpánová

Třetí rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Petr Kovařík

Druhý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

ABSOLVENTI ČZU - Tomáš Vaňourek

První rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly ČZU v Praze.

Dnes začíná ČZU Film Fest. Sledujte zdarma na watchandknow.cz!

Na tři desítky mezinárodních dokumentárních filmů se představí na ČZU Film Festu, který pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze ve spolupráci s Academia Film Olomouc Univerzity Palackého v Olomouci. Letošní nultý ročník probíhá vzhledem ke koronavirové pandemii v online prostředí. Na watchandknow.cz   je po registraci možné všechny nabízené filmy zhlédnout zdarma. Další informace a přehled filmů najdete také na: https://www.facebook.com/CZUFilmFest

 

Podnikatelský inkubátor Point One nabírá nové členy

Nabízíme skvělou příležitost převést vaše sny a přestavy v realitu. Univerzitní podnikatelský inkubátor Point One totiž nabírá nové členy! Založte projekt a získejte neocenitelné zkušenosti již při studiu. Inkubujeme úspěšné záměry, které jsou zodpovědné ke společnosti a životnímu prostředí. Poskytujeme zázemí, pomocnou ruku a programy ušité na míru podnikatelům, kteří to myslí vážně. Pomáháme budovat životaschopné a odpovědné firmy s vazbou na ČZU. 

Nábor je spuštěný od 28.9. a do 15.10. je možné zaslat přihlášku, kterou najdete na webových stránkách Point One. Těšíme se na vás a vaše nápady!

Slavnostní zahájení stavby Výukového centra zpracování zemědělských produktů

ČZU bude mít unikátní Výukové centrum zpracování zemědělských produktů při Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Stavbu Potravinářského pavilonu zahájil ministr zemědělství pan Miroslav Toman.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.