Rozhovor se zlatými absolventy 1971, 1972

Další videovizitku ze seriálu Absolventi ČZU jsme věnovali Zlatým absolventům, kteří promovali v letech 1971 a 1972. Ti se sešli 11. června 2022 v Aule ČZU při příležitosti Zlaté promoce, kde jsme se některých z nich zeptali, jak na univerzitu vzpomínají.

V kampusu ČZU se v sobotu 11. června 2022 uskutečnily Zahradní slavnost a Zlaté promoce

Více než 250 absolventek a absolventů se v sobotu 11. června 2022 sešlo v aule České zemědělské univerzity, aby si při „zlaté“ promoci připomněli úspěšné zakončení studia na někdejší Vysoké škole zemědělské v Praze v?letech 1971 a 1972.

ABSOLVENTI ČZU - Vojtěch Urbančík

Čtrnáctý rozhovor ze seriálu video vizitek ABSOLVENTI ČZU. V něm každý měsíc představujeme zajímavé osobnosti, které vystudovaly Českou zemědělskou univerzitu v Praze.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.